Odhlášky a výběr obědů

Důležité informace

Přihlášení/odhlášení/změnu výběru oběda pro následující stravný den je možno provést nejpozději do 11.00 hod předchozího pracovního dne - a to z důvodu nutnosti objednání surovin. V aplikaci i objednávacím terminálu u kanceláře vedoucí školní jídelny je možno objednávat obědy zpravidla nejméně na 14 dní předem. Období pro objednávání je dáno vypsaným jídelním lístkem. Zadaná data se z této webové aplikace i objednávacího terminálu stahují do jídelny k vyhodnocení většinou 2x denně (zpravidla po 11. hod a kolem 15. hod).

Obědy v době nemoci nebo jiné nepřítomnosti

Upozorňujeme na nutnost odhlášení obědů v době nemoci nebo jiné nepřítomnosti ve škole pro žáky a zaměstnance školy, kteří odebírají obědy za dotované ceny - viz bod 10 Provozního řádu jídelny.

Postup přihlášení

Zadejte adresu nebo klikněte na tento odkaz:
www.strava.cz

Pro naši školní jídelnu zadejte číslo zařízení 3025.

Dále zadejte:
Uživatelské jméno (= "Evidenční číslo strávníka")
Heslo (= při prvním přihlášení doporučujeme změnit a nastavit vlastní!)

Poznámka: Přístupové údaje obdržíte osobně na vyžádání v kanceláři jídelny.

Klikněte na "Přihlásit" - v horní části by se mělo zobrazit vaše jméno.

V horním menu vyberte "Objednávky" - zobrazí se jídelní lístek s možností provedení změn - zaškrtnutí u vybraného oběda, v případě odhlášení - zrušení zaškrtnutí.
Nepřihlášené obědy je možno přihlašovat pouze do výše zbývajícího kreditu (např. z odhlášených obědů nebo vložených finančních prostředků). Polévka se neobjednává/neodhlašuje samostatně - je automaticky součástí objednaného oběda.

POZOR! Všechny provedené změny je potřeba před ukončením aplikace potvrdit kliknutím na tlačítko "Odeslat" v horním menu!

Pomoc s ovládáním

Pokud potřebujete poradit, jak postupovat pro přihlášení do aplikace a dále při výběru nebo odhlášení obědů, pomůže vám podrobná nápověda.

Přístup pomocí mobilního zařízení

Pro přístup pomocí mobilního zařízení lze využít aplikaci iStravnéM, která je v dostupná na http://m.strava.cz.

Poslední úpravy: 19. 01. 2017
 
Copyright © 1998-2021 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster