Fotogalerie - Historicko-geogr. exkurze Krkonoše (Projektové dny 2014)

Projektu se zúčastnila třída prima v rámci projektové výuky ve 2. pololetí - pedagogické vedení projektu: M. Titěrová a L. Kozlíková.

Žáci se seznámili s geologickým vývojem Krkonoš a historií okolí Harrachova prostřednictvím návštěvy Hornického muzea v Harrachově, zdolání Sněžky z polské strany a pěšího výletu přes Čertovu horu na Mumlavské vodopády. Ve skupinách si žáci předem připravili výstupy na zadaná témata, které referovali v průběhu výletů. Nechyběl ani odpočinek formou návštěvy bazénu s vířivkou a bowlingu, vyžití na trampolíně u penzionu či různé soutěže v průběhu projektu s odměnami. Účastníci projektu měli zajištěno ubytování s plnou penzí v penzionu EDEN v Harrachově.

Fotogalerie dokumentuje: 1. den – prohlídka města Harrachov, 2. den - výstup na Sněžku z polského města Karpacz lanovkou, sestup Obřím dolem do Pece pod Sněžkou, 3. den - prohlídka Hornického muzea v Harrachově, výstupy žáků s referáty, odpočinkové odpoledne, 4. den - pěší výlet po turistických trasách přes Čertovu horu na Mumlavské vodopády, 5. den – ubytování v penzionu EDEN, odjezd z Harrachova do Ústí nad Labem.


 


Poslední úpravy: 03. 06. 2014
 
Copyright © 1998-2021 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster