Vánoční akademie 2014

Dne 18. prosince 2014 proběhla v kinosále bývalého kina Hraničář Vánoční akademie Gymnázia a SOŠ dr. Václava Šmejkala. Celá akce se uskutečnila pod vedením Simony Rezkové.

Letošní akademii lze pokládat za obzvláště úspěšnou, neboť si studenti připravili velice pestrá a zábavná představení, která přišel svým projevem podpořit i ředitel spojených škol Michal Šidák.

Akci zahájil sbor Olgy Sosové a Jany Susové se třemi vánočními písněmi. Další skvělé pěvecké výkony byly předvedeny na písních "Titanium" od známé zpěvačky Sii, "All I want for Christmas" ze seriálu GLEE, nebo známé písně z filmu Rocky "Eye Of The Tiger", kterou zahrála živá kapela v doprovodu s boxérskou show. Další představení, ze kterých jste se těšili, byla divadelní představení s názvy "Chudák Karkulka", "Láska ve vzorcích", "Jeden den u Horáčkových" a spousta dalších.

Výborný výkon podali také moderátoři, kteří nás akcí provázeli. Před uskutečněním akademie museli projít náročným konkurzem ve kterém byli vybráni z velkého počtu zájemců skutečně jen ti nejlepší.

Celou akademii zakončila píseň Marka Ztraceného "Snad se něco stane", kterou si na pódium přišli zazpívat všichni účinkující.

Autorka: M. Vacková, G2B

Další fotografie z akce naleznete na adrese (http://peggy-photo.rajce.idnes.cz/Vanocni_akademie_gymnazia_dr._Vaclava_Smejkala/).


 

Poslední úpravy: 06. 01. 2015
 
Copyright © 1998-2021 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster