Nabídka pracovních příležitostí na naší škole

Nabídka práce - spisový a administrativní pracovník (sekretářka) - Nástup: 1.9.2019 - Pracovní smlouva na dobu určitou do 31.8.2020 s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pokud máte zájem o uvedené pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj strukturovaný životopis.

Pro výuku matematiky hledáme učitele/učitelku na částečný úvazek pro školní rok 2019/2020. Pokud máte zájem o uvedené pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj strukturovaný životopis.

Pokud máte zájem o jiné pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj strukturovaný životopis. Ozveme se pokud nastane potřeba obsazení místa vhodného pro vaši aprobaci.

Poslední úpravy: 15. 07. 2019