Nabídka pracovních příležitostí na naší škole

Pro školní rok 2020/2021 hledáme učitele/učitelku:
- matematiky (s libovolnou kombinací)
- anglického jazyka (s libovolnou kombinací)
na plný úvazek. Pokud máte zájem o uvedené pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj strukturovaný životopis.

Od 1.9.2020 hledáme laboranta/ku pro potřeby přípravy praktické výuky odborné chemie - částečný úvazek nebo DPP. Pokud máte zájem o uvedené pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj stručný životopis.

Pokud máte zájem o jiné pracovní místo, zašlete kontaktní e-mail (na adresu reditel@gym-ul.cz) a přiložte v něm svůj strukturovaný životopis. Ozveme se pokud nastane potřeba obsazení místa vhodného pro vaši aprobaci.

Poslední úpravy: 12. 06. 2020