Fotogalerie - "Ve zdravém těle svěží vzduch" (Projektové dny 2017 - GYM)

(Vedoucí projektu: M. Lipská)

Informace o průběhu projektu:

1. den: Žáci si zacvičili v TClubu Bukov. Měli možnost si vybrat ze tří nabízených programů: heat s lektorkou, joga s lektorkou nebo badmintonový turnaj. Celý den proběhl ve skvělé sportovní náladě a bez zranění.

2. den: Skupina vyjela lanovkou na Komáří Vížku. Poté se vydala na pochod směrem Chlumec (cca 12 km). Nemilé překvapení a zároveň neopakovatelný zážitek připravilo počasí, během 20 minut trvajícího prudkého lijáku s krupobitím a blesky se všichni promočení schovávali u budovy na pláních. I tak během dalšího pochodu účastníci hýřili dobrou náladou a prokázali tak turistického ducha.

3. den: Účastníci se pěšky vydali po nábřeží na hrad Střekov, kde byla objednaná prohlídku hradu. Hradním průvodcem byl Lukáš Bumbálek, absolvent z bývalé G4B naší školy, který vedl prohlídku opravdu zajímavě. Žáci poté od vedoucí projektu M. Lipské dostali zadání výstupního úkolu, na který měli při posezení v hradní restauraci dostatek času. Cílem bylo vytvořit libovolně dlouhý text v ich-formě (též v libovolném jazyce), kdy promlouvají ústy statického předmětu, který viděli z hradu Střekov a vyfotografovali si ho nebo namalovali.

Dle názoru pedagogů připravujících tento projekt všichni zúčastnění žáci vytvořili moc krásné práce. Dvě z nich si je možné přečíst na konci fotogalerie.


 
Související stránky

Poslední úpravy: 08. 06. 2017
 
Copyright © 1998-2018 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster