Fotogalerie - "Sportovní kurz - Jizerské hory" (Projektové dny 2017- GYM)

(Vedoucí projektu: Z. Hrušková)

Popis projektu - z práce žákyně septimy Michaely Pavlovské:

Své poslední jarní projektové dny jsem chtěla strávit nějak výjimečně, a tak jsem se rozhodla, že se přihlásím na Sportovní kurz. Vzhledem k tomu, že mám ke sportu již od dětských let velmi vřelý vztah, nebylo mé rozhodování nikterak zdlouhavé.
Od sportovního kurzu jsem očekávala hlavně aktivní odpočinek v prostředí okouzlujících Jizerských hor, a také skvělou partu lidí, která má podobné zájmy jako já. Byla jsem nakloněna veškerým novým aktivitám a sportům, které jsem již dříve neměla šanci vyzkoušet. Mohu tvrdit, že všechna má očekávání se naplnila a pět dní v Jizerských horách bylo naprosto úchvatných a plných zážitků.
Celých pět dní projektu probíhalo podle pravidelného režimu, ačkoli jsme každý den měli naplánované minimálně dvě vždy rozdílné aktivity. Den příjezdu patřil „teambuildingovým hrám“, které měly za úkol celý náš kolektiv stmelit. Celý druhý den byl věnován sjezdu řeky a krátké procházce na tamější vyhlídku. Sjezd řeky na raftech jsem si velmi užila i díky dobré partě lidí, která zde byla. Další den patřil hned dvěma hlavním a mnou velice oblíbeným aktivitám, a to sice “Powerkitingu” a lanovému parku. Tento den byl pro mě jedním z nejlepších, i když je těžké říci, co se mi z celého projektu líbilo nejvíce.
Den předposlední následovalo travní lyžování a horolezectví, které mě osobně zaujalo asi nejvíce. Nikdy jsem horolezectví nezkoušela, a tak bylo pro mě velkou neznámou. Ovšem překonala jsem svůj respekt k lezení a jsem za to velice ráda. Doufám, že se tomuto sportu začnu věnovat někdy i v budoucnu.
Poslední den byl ve znamení koloběžek a skákacích bot. Tyto aktivity pro mě nebyly novinkou, nicméně mě velice bavily.
Celý projekt bych hodnotila velmi kladně, a mrzí mě, že tento projekt byl zároveň i mým posledním. Atmosféra během pobytu byla velice příjemná a to zejména díky instruktorům a skvělým kantorům, kteří na nás po celou dobu dohlíželi.


 Související stránky

Poslední úpravy: 21. 06. 2017
 
Copyright © 1998-2018 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster