Průvodce pro zájemce o studium Průvodce pro studenty naší školy Průvodce pro rodiče našich žáků

22. 04. 2019
Státní svátek ČR - Velikonoční pondělí
19. 04. 2019
Svátek ČR - Velký pátek
18. 04. 2019
Velikonoční prázdniny -
16. 04. 2019
Upozornění pro studenty 4. ročníků - příspěvek na dojíždění - žádosti na 2. pololetí odevzdávejte již nyní - před koncem studia.

Směrnice k příspěvku na dojíždění

15. 04. 2019
Úspěch florbalového týmu naší školy - na Superfinále 2019 KB Florbal Challenge v Ostravě

"Ústecká Stavbařka zvítězila ve finále KB Florbal Challenge a usedla tak na trůn středních škol ve florbale! Tým, který je z většiny poskládaný z hráčů Florbalu Ústí, se přes několik kol dostal až do superfinálového dne v Ostravě, kde zvítězil nad SPŠ Zlín 7:3. Gratulujeme!" - Florbal Ústí nad Labem

O Superfinále ve florbale 2019 na Český florbal

Gratulujeme!

12. 04. 2019 - 26. 04. 2019
Elektronický zápis seminářů pro školní rok 2019/2020 - žáci letošních druhých ročníků a sexty - 1. kolo výběru (platí pro gymnázium).

Přesné instrukce budou žákům podávány v hodinách informatiky.

Po ukončení 1. kola výběru bude provedeno potvrzení obsazených seminářů a případné zrušení seminářů nedostatečně obsazených. V dalším kole budou ti, kteří nemají v důsledku zrušení některého semináře zapsán povinný počet předmětů, vybírat znovu z aktualizované nabídky.

Žáci předposledních ročníků pokračují v seminářích vybraných pro letošní rok (nemění se jejich počet, pouze se zvyšuje časová dotace).

04. 04. 2019
Třídní schůzky -
  • Od 16.30 hod - učebna U2 - schůze hlavního výboru Sdružení rodičů a zástupců rodičů jednotlivých tříd (gymnázium),
  • od 17.30 hod - třídní schůzky s třídním učitelem - příslušné kmenové učebny tříd,
  • do 19.00 hod - vyučující jednotlivých předmětů podávají informace k prospěchu žáka ve svých kabinetech.
Víte, že …
… přihlašovací údaje v Bakalářích není nutno používat v podobě, která Vám byla vygenerována na začátku? Heslo si po přihlášení změníte snadno v nabídce "Nastavení - Změna hesla". Tak si nastavíte vlastní pro Vás snadno zapamatovatelné údaje. Doporučujeme však s ohledem na bezpečnost osobních údajů žáka v systému, použít dostatečně bezpečné heslo!
Poslední úpravy: 27. 10. 2000