Průvodce pro zájemce o studium Průvodce pro studenty naší školy Průvodce pro rodiče našich žáků

Aktuální informace

09. 10. 2019
Ekologická výchova - Den za obnovu lesa - Nabídka zajímavé a prospěšné víkendové akce - Chcete udělat něco pro naše lesy? Pokud ano, tak státní podnik Lesy České republiky pořádá dne 19. října 2019 celorepublikovou akci s názvem Den za obnovu lesa. Více informací na stránkách www.sazimelesynovegenerace.cz.
09. 10. 2019
Soutěž Krajská odysea - obor Chemie - V rámci projektu Implementace krajského akčního plánu vzdělávání Ústeckého kraje se postupně konají Krajské odysey, soutěže pro žáky základních a studenty středních škol. První byla z oboru chemie, konala se 1. října 2019 na naší škole (v budově SOŠ) a zúčastnily se jí školy ze všech okresů Ústeckého kraje.

Videoreportáž o soutěži na youtube...

09. 10. 2019
Ekologická olympiáda - 25. ročník - krajské kolo - konalo se během víkendu 4.-6. října 2019 ve Šluknově. Naši školu reprezentovalo družstvo ze třídy sexta (ve složení: Michaela Galovičová, Kateřina Zingová a Radek Pavelka). Soutěž zahrnovala vědomostní test, poznávačku a dva praktické úkoly.

Všem soutěžícím děkuji za výbornou reprezentaci školy. (M. Jelínková)

Víte, že …
… přihlašovací údaje v Bakalářích není nutno používat v podobě, která Vám byla vygenerována na začátku? Heslo si po přihlášení změníte snadno v nabídce "Nastavení - Změna hesla". Tak si nastavíte vlastní pro Vás snadno zapamatovatelné údaje. Doporučujeme však s ohledem na bezpečnost osobních údajů žáka v systému, použít dostatečně bezpečné heslo!
Poslední úpravy: 27. 10. 2000
 
Copyright © 1998-2018 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.; prohlášení.
webmaster